Kutsu Takso äpp uuenes

Valminud on Kutsu Takso äppi uuendus, mis võimaldab takso tellimist otse taksojuhtidelt. Alles jääb ka tänane võimalus tellida taksot telefoni teel. “Nii saab kasutaja valida endale meelepäraseima viisi takso tellimiseks,” sõnas Kutsu Takso tegevjuht Artur Puiste.

“Uue võimaluse lõime Kutsu Takso äppi kasutajate tagasisidest lähtuvalt. Aina rohkem hakkas meie poole pöörduma kasutajaid, kes soovisid, et nad saaksid Kutsu Takso äppist taksot ka ilma helistamata tellida. Kasutajate tagasiside andiski meile kinnituse ja suuna uuenduse arendamiseks,” ütles Artur.

Arturi sõnul tehti Kutsu Takso uue versiooni loomisel mitu prototüüpi ning testiti nende kasutusmugavust kasutajatega.  Testiti ka konkurentide rakendusi. “Saime testidest teada palju põnevat ning vajalikku. Kasutusmugavuse kohapealt meeldis Kutsu Takso puhul kasutajatele enim see, et ekraanil on üheaegselt võimalik näha mitu vaba taksot, mitte üks korraga, nagu paljudes takso äppides,” selgitas Artur.

Kutsu Takso rakendust on alla laetud üle 50 000 korra Androidi, iOS ja Windows Phone seadmetesse. Uus Kutsu Takso versioon on hetkel saadaval Androidile: https://play.google.com/store/apps/details?id=kutsutakso.estapp.

Ilma helistamiseta saab taksot tellida hetkel Tallinnas.

Kutsu Takso loojaks ja arendajaks on Art Labs OÜ.