Starman näitab tänasest telekanaleid ka arvutiekraanil

Eesti juhtiva telekommunikatsioonifirma Starmani uus digiTV lisateenus “TV Everywhere” (TVE) lubab kõigil Starmani STARboxi klientidel vaadata oma telekanalipaketti ka arvutiekraanil.

Selle aasta augustist hakkas Starman esimesena Eestis pakkuma TVE tasuta lisateenust. Kui seni olid telekanalid nähtavad vaid nutiseadmetes vastava Starmani äpi allalaadijatele, siis alates neljapäevast saavad kõik huvilised kuni 20 digiTV telekanalit vaadata ka arvuti veebilehitseja vahendusel.

“Starmani TV Everywhere on uuenduslik teenus, mis on juba muutnud väga paljude inimeste telerivaatamise harjumisi, sest soovitud telesaadet saab vaadata sõltumata ajast ja asukohast. Näiteks novembris vaadati Starmani äpi vahendusel telesaateid üle poole miljoni korra ja täna avatud uus vaatamisvõimalus suurendab neid numbreid kindlasti veelgi,” lausus Starmani juhatuse liige Indrek Ild.

Ildi sõnul teeb nutiseadmetest teleprogrammi vaatamine Eestis võidukäiku. “Starmani võrgus on TVE teenuse kasutajate arv kasvanud augustist alates ligi 1,5 korda ja nüüd vaatab nutiseadmest teleprogrammi juba ligi 22 500 Starmani klienti,” lisas Ild.

Telepildi arvuti vahendusel vaatamine eeldab head andmesideühendust, näiteks interneti püsiühendust või mobiilset internetti. Arvutiekraanilt telekanalite vaatamiseks tuleb siduda oma STARbox vastava arvutiga tve.starman.ee veebi kaudu. Teenus töötab kõigi enimlevinud veebilehitsejatega ja nii MS Windowsi kui Apple’i operatsioonisüsteeme kasutavates arvutites.

TVE teenus on jätkuvalt tasuta kättesaadav ka läbi Starmani mobiilirakenduse.

AS Starman on Eesti juhtiv telekommunikatsioonifirma, mille teenuseid kasutab iga kolmas Eesti kodu. Ettevõte pakub fiiberoptilise võrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenuseid ning edastab telepilti ka maapealse leviga digitelevisiooni ZUUMtv vahendusel, mis on kättesaadav 90% Eesti territooriumil. 1992. aastal tegevust alustanud Starman annab tööd 300-le inimesele.