Swedbank pani mobiiliäppi soodustusi leidma

Pidevalt suureneva mobiilipanga kasutajaskonna jaoks on Swedbank loonud uue mugavusäppi, millega pangakaartide omanikud saavad leida lähimaid sooduspakkumisi.

Kokku kuvatakse sel viisil enam kui 300 soodustust 700 kohas üle Eesti. Kui siiani oli võimalus kehtivast soodustust saada olnud pigem meeldiv üllatus pangakaardiga makstes, siis uue lahendusega on lihtne parimad pakkumised varakult üles leida ja selliselt oma kulusid kokku hoida.

Äppis saab lihtsalt sooritada erinevaid otsinguid. Valida saad, milliste kaartide ja kategooriate kohta soovid soodustusi näha, leida suurimad ja lähimad allahindlused. Sooduspakkumisi on võimalik otsida ka märksõna järgi. Kui teenusepakkuja leitud, kuvab äpp ka teekonda soodustuseni.

Hiljuti katsetas Swedbank koos teiste pankade ja EMTga NFC-makseid ehk võimalust kaupmehe juures mobiiltelefoniga maksta. Sellest selgus, et mobiiliga maksmine on küll mugav, aga eraldiseisvalt otsest lisaväärtust kasutajale ei paku. Uus soodustuste rakendus on sisukam, varustades kasutajat enne ostmisotsuse tegemist vajaliku infoga. Selle lisana looks edaspidi väärtust ka NFC-maksed, sest nii on kogu ostuprotsess mobiilist juhitud.

Soodustuste lahendus on kättesaadav Swedbanki Androidi rakenduses soodustuste nupu alt ning iPhone’i ja Windows Phone’i kasutajatele aadressilt www.swedbank.ee/soodustused.  Rakendus on nii eesti- kui ka vene keeles.

Varasemast on Swedbankil kasutusel lähima pangakontori ja pangaautomaadi leidmise rakendused ning kontojäägi raputamise võimalus, mida kasutatakse üle miljoni korra kuus.