Üheksa Canoni toodet pälvisid iF disainiauhinna

Canon Inc. teatas, et üheksa Canoni toote kujundust pälvisid iF International Forum Design GmbH poolt maineka 2014. aasta iF disainiauhinna tootedisaini ja kommunikatsioonidisaini kategooriates.

iF tootedisaini auhinna said digipeegelkaamerad EOS 5D Mark III ja EOS 100D, kompaktne digikaamera PowerShot N, videokaamera LEGRIA mini, tindiprinterid PIXMA MG7150 / MG6450 / MG5550, värvilised laserprinterid i-SENSYS LBP7680Cx / 7110Cw, multimeedia projektor WUX450 ja LED-projektor LE-5W. iF kommunikatsioonidisaini auhind läks kompaktsüsteemikaamera EOS M kasutajaliidesele.

1953. aastal loodud iF disainiauhinnad on kõige mainekamad auhinnad disainivaldkonnas. Igal aastal jagatakse iF disainiauhindu kolme kategooria lõikes: toote-, kommunikatsiooni- ja pakendi disain.

Canon võitis esimese iF tootedisaini auhinna 1989. aastal kontori koopiamasina eest ning on sellest ajast alates pälvinud neid veel paljude erinevate toodete, sealhulgas kaamerate, videokaamerate ja koopiamasinate eest. See on Canonil juba 20. järjestikune aasta iF disainiauhinna pälvimisel ning nüüdseks on neid auhindu kogunenud juba 90.

Kvalifitseerub tööstustoodang, mis on olnud turul vähem kui kolm aastat või 2014. aastal saritootmisse minevad tooted.

Osalevad lahendused peavad olema 2014. aasta 28. veebruariks rakendatud ja avaldatud, kuid ei tohi olla osalemise registreerimise hetkel vanemad kui kaks aastat.